پشتیبانی

تیم پشتیبانی ما همواره کنار شما خواهد بود

پشتیبانی فنی

تیم پشتیبانی متخصص ما در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای سال به صورت مادام‌العمر آماده خدمت‌رسانی به وبسایت شما می‌باشد. بنابراین در صورت بروز هر مشکلی می‌توانید از پشتیبانی‌های تیم فنی ما استفاده کنید و در کوتاه‌ترین زمان آن را برطرف کنید. 

آموزش

پس از اتمام طراحی وبسایت می‌توانید از تمام آموزش‌های مربوط به پنل کاربری، به‌روز رسانی و بارگزاری آن بهره‌مند شوید. بنابراین کاملا می‌توانید به بخش‌های مختلف سایت خود دسترسی داشته باشید و آن را شخصی‌سازی کنید.

گفت‌وگوی آنلاین

اگر هر سوال در رابطه با تنوع خدمات سایت ما دارید می‌توانید از کارشناسان این حوزه بپرسید. همچنین اگر تیم پشتیبانی ما آنلاین نباشند می‌توانید پرسش خود را مطرح کنید و در سریع‌ترین زمان بعد از آنلاین شدن کارشناسان جواب آن را دریافت کنید.

صدای مشتری

صدای مشتری بستری‌ست برای ارسال نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران که ممکن است فرصتی برای مطرح کردن آن فراهم نباشد. به همین منظور کافی‌ست با پرکردن فرمی که در این صفحه قرار داده شده نقطه نظرات خود را به راحتی با ما در میان بگذارید.

سوال دارید؟

از بین سوالات متداول سوال خود را پیدا کنید 

خیر! سرویس پشتیبانی روی هر پکیج به صورت رایگان قرار دارد و پس از پایان پشتیبانی می‌توانید دوباره برای دریافت پشتیبانی درخواست دهید.

مدت زمان طراحی وبسایت با توجه به پروژه درخواستی شما متفاوت است که از حداقل از یک هفته شروع می‌شود.

بله! شما می‌توانید به وبسایت سئوی ما به آدرس seo.bazaryabi.ir مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خود را سفارش دهید.

دریافت نماد الکترونیکی آنچنان کار سختی نیست. تیم ما این کار را با اطلاعات خودتان برای شما انجام‌ می‌دهد. 

برای دریافت درگاه پرداخت باید خود شما اقدام کنید. ما آموزش‌های لازم را برای شما ارسال می‌کنیم.

فرم مشاوره و سفارش

Web Design
اسکرول به بالا